Rozwiązanie Konkursu z pyszne.pl

Witajcie Kochani!
Czas na rozwiązanie konkursu z portalem pyszne.pl

Na początku chciałam Wam podziękować za wszystkie zgłoszenia, napłynęło ich dość sporo.
Dostałam od Was wiele propozycji zarówno tutaj na blogu, na facebook'u jak i na maila. 
Muszę przyznać, że Wasze odpowiedzi mile mnie zaskoczyły, jak się okazuje, każdy lubi co innego od kuchni włoskiej, greckiej, sałatki, fast - foody itp.

Każdego dnia czytając Wasze konkursowe zgłoszenia miałam coraz większy problem ponieważ żadna odpowiedź nie była bliska temu co ja najczęściej wybieram jedząc po za domem :)
Jednej osobie udało się trafić, osoba ta przysłała odpowiedź na 40 minut przed końcem konkursu :)


Chodziło o PIZZĘ!

Pozwolę sobie zacytować odpowiedź Pani Magdy:

"Ja poza domem często nie jadam, bo generalnie staramy się z mężem jeść zdrowo i pilnować tego co kupujemy i  jemy. Jeśli już pozwalamy sobie na jedzenie poza domem to przeważnie są to wakacje lub jakieś nasze wycieczki i wtedy wybieramy dania z danego regionu. Ja lubię próbować nowych smaków i wybieram dania których jeszcze nigdy nie jadłam, albo o których tylko słyszałam lub czytałam. Często z naszych wojaży przywozimy nowe przepisy, smaki i przyprawy aby próbować później w domu odtworzyć te dania.  Zdarzają się nam również wyjścia i jedzenie poza domem w naszym mieście i wtedy najczęściej jest to PIZZA. Ja lubię taką na cienkim cieście z dużą ilością warzyw lub taką z kilkoma rodzajami sera, a mąż przeważnie zostaje przy klasyce czyli szynka, pieczarki i zawsze podwójny ser. Bardzo lubimy te nasze wyjścia, mimo że wiemy że nie należą one do najzdrowszych, ale czasami trzeba sobie pozwolić na chwilę pysznej przyjemności..."


Kiedy przeczytałam odpowiedź P. Magdy uśmiechnęłam się od ucha do ucha, ponieważ jest to lustrzane odbicie mojego wyjścia na pizzę z Mężem :) osobiście zawsze wybieram taką z dużą ilością warzyw albo różnymi rodzajami serów, które uwielbiam!  A Mąż skupia się na klasycznym składzie pizzy :)


Mam wielki sentyment do pizzy, którą zazwyczaj wybieramy z Mężem jedząc po za domem.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za smaczne odpowiedzi, a Pani Magdzie gratuluję :) 
Na maila wysyłam kod o wartości 80 zł do wykorzystania na portalu pyszne.pl 
i życzę smacznego.


Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

1 komentarze:

  1. Witam!! Bardzo dziękuję za wyróżnienie, bon już wykorzystany, pyszna pizza do mnie właśnie jedzie ;-). Pozdrawiam Magda

    OdpowiedzUsuń