Smaki Miesiąca - Marzec 2015.

W tym miesiącu z lekkim opóźnieniem zamieszczam krótkie podsumowanie z serii Smaki Miesiąca, czyli trzy przepisy, które w ostatnim miesiącu zostały opublikowane na blogu i wzbudziły Wasze największe zainteresowanie. 


Smaki Miesiąca - Marzec 2015.

Klikając na nazwę zostajemy przekierowani na dany przepis.

1) Leśny mech - to ciasto, które podbije serce każdego! Przepięknie wygląda, świetnie smakuje, a do tego wszystkiego jest banalne w przygotowaniu. W przeciągu dwóch tygodni robiłam je trzy razy, aby skosztowała cała najbliższa rodzina i znajomi. Jednogłośnie wszyscy byli zachwyceni :)
2) Sałatka z kaszy gryczanej z brokułem, pomidorkami koktajlowymi i oliwkami - lekka, kolorowa i wiosenna. Bardzo smaczna, idealna do pracy zamiast kanapki lub w ciągu dnia kiedy dopadnie Nas mały głód ;) dodatkowo zdrowa bo przygotowana na bazie kaszy i dużej ilości warzyw. Koniecznie spróbujcie!
3) Placuszki z serka wiejskiego - pomysł na szybkie i lekkie śniadanie albo dodatek do popołudniowej kawy. Placki przygotowuje się błyskawicznie, posmakują zarówno dorosłym jak i dzieciom, a serwować je możemy
 z naszymi ulubionymi dodatkami.
Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz