SKUPKSIAZEK.PL - DAJ KSIĄŻCE DRUGIE ŻYCIE
Jestem wielką wielbicielką książek. Od zawsze, od kiedy sięgnę pamięcią. Jako dziecko z wypiekami na twarzy czytałam książki przygodowe. Będąc nastolatką pochłaniałam nocami książki filozoficzne, poszukując w owym czasie odpowiedzi, na nurtujące mnie pytania dotyczące życia, bycia tu i teraz. Po zrobieniu pierwszego poważnego koku w dorosłość - czyli wtedy kiedy zamieszkaliśmy na swoim - w każdym kącie naszego mieszkania zaczęły pojawiać się książki kulinarne i o tematyce okołokulinarnej. Kiedy z dnia na dzień odkryłam w sobie pasję do gotowania, zapragnęłam czerpać nową wiedzę ze wszelkich możliwych źródeł. Książki, kupowałam i zamawiałam przez internet nałogowo. W tamtym czasie najlepszym dla mnie prezentem, także od siebie samej, była kolejna książka kulinarna. Wspomnieć muszę, że wszystkie pozycje z ubiegłego stulecia, dotyczące kuchni i gotowania, które posiadał u siebie ktoś z bliskiej rodziny lub znajomych, przyjmowałam zawsze z radością. 
Dzisiaj, będąc matką dwójki Maluchów i prowadząc bardzo aktywnie bloga, nie mam już tyle czasu na czytanie, ale nasza domowa biblioteczka wciąż powiększa się o nowe pozycje. W ostatnim czasie z wielką chęcią, czytam poradniki dotyczące zdrowego stylu życia oraz świadomego odżywiania się. 

Z biegiem czasu okazało się, że całkiem sporo można znaleźć u mnie podwójnych książek. Wygrana w konkursie, przesyłka od zaprzyjaźnionego Wydawnictwa albo taki sam prezent od różnych znajomych. Jakiś czas temu zrobiłam generalne porządki w naszej domowej biblioteczce. Doszłam do wniosku, że sporo książek już przeczytałam, a niektóre znam nawet na pamięć. Zaczęłam szukać rozwiązania, co zrobić z książkami, które już przeczytałam, a które pozostają nadal w bardzo dobrym stanie, zazwyczaj nawet wręcz idealnym. Uzbierało się ich kilkadziesiąt. Zapragnęłam dać moim książkom drugie życie. Przekazać je w dobre ręce, bezpośrednio do osób, którym dadzą tyle samo wiedzy, radości lub odprężenia co mnie.
Oczywiście można takie książki oddać do pobliskiej biblioteki lub antykwariatu, jednak wiążę się to zazwyczaj z wizytą w danym miejscu i poświęceniem czasu na zapoznanie się z danymi tytułami przez osoby trzecie.
W tym momencie znalazłam rozwiązanie, które na chwilę obecną jest dla mnie idealne. Z pomocą przyszedł mi skupksiazek.pl 

Co to takiego i jak to działa?

Jest to skup książek online, który w szybki sposób pozwoli Ci sprzedać przeczytane i używane pozycje. Dzięki temu możesz zyskać dodatkowe środki, które zasilą Twój domowy budżet, albo które przeznaczysz na nowe książki 😉


Dlaczego warto skorzystać ze skupu książek online?
 • -nie musisz nosić książek do antykwariatu,
 • -oszczędzisz czas, którego tak brakuje w dzisiejszych czasach,
 • -z serwisu możesz skorzystać wtedy, kiedy chcesz — internetowa platforma dostępna jest 24h na dobę, 7 dni w tygodniu,
 • -od razu wiesz, którymi pozycjami jesteśmy zainteresowani,
 • -innowacyjny system pozwala na skup książek nowych i używanych,
 • -dzięki nowoczesnemu i intuicyjnemu narzędziu, maksymalnie skracamy czas transakcji,
 • -identyfikacja powieści następuje poprzez numer ISBN,
 • -korzystasz z profesjonalnego i szybkiego odbioru książek przez kuriera na koszt portalu skupksiazek.pl
 • -pieniądze wpłacane są na wskazane przez Ciebie konto w ciągu zaledwie dwóch dni,
 • -zyskujesz dodatkową, wolną przestrzeń w swoim mieszkaniu na przykład na nowe pozycje.
Jeżeli masz dużą ilość przeczytanych książek, które mogą posłużyć jeszcze innym albo po prostu chcesz dać swojej biblioteczce więcej oddechu, to koniecznie zajrzyj na skupksiązek.pl
Na portalu znajdziesz więcej szczegółowych informacji i sprawdzisz jaką kwotę możesz otrzymać za przesłane książki.

Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
  Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz