Fototapeta w kuchni #inspiracje


Jako blogerka kulinarna zdecydowanie najlepiej czuję się we własnej kuchni. To tutaj tworzę nowe przepisy, eksperymentuję, wcielam w życie kulinarne pomysły. Nasza obecna kuchnia będzie miała już niebawem 10 lat. Sama nie wiem kiedy ten czas upłynął. Prawda jest taka, że trzeba iść do przodu i jeżeli jest taka potrzeba - ulepszać oraz udoskonalać to co nas otacza. Zwłaszcza jeżeli pomoże nam to usprawnić nasze codzienne działania. Jakiś czas temu wymarzyłam sobie remont w kuchni. Po rozmowie z mężem stwierdziliśmy, że jeżeli już mamy coś robić to 'raz, a porządnie'. Będzie wiązało to się oczywiście z wymianą mebli, płytek oraz większości sprzętów. Biorąc pod uwagę, że nasza kuchnia połączona jest wspólną częścią jadalnianą z pokojem gościnnym zaczęliśmy rozglądać się za fototapetą. Mamy w planach położyć ją na ścianie właśnie w tej części gdzie stoi stół przy którym spędzamy dużo czasu i jemy wspólnie posiłki.
Na tapeciarz.pl znalazłam ogromny wybór fototapet nie tylko do kuchni, ale również do każdego innego pomieszczenia w domu, np. do sypialni, łazienki czy pokoju dziecięcego. Ilość wzorów i kolorów w różnych stylach daje nam duże pole do popisu. Projekt nowej kuchni dopiero powstaje, ale już dziś mogę zdradzić, że marzą mi się klasyczne i bardzo modne w ostatnim czasie białe szafki oraz ciemny blat roboczy. 
Macie jakieś doświadczenia z fototapetą w kuchni? Poniżej kilka wzorów, które bardzo mi się spodobały i mają spore szanse wpasować się w nasze gusta i odnaleźć w naszej domowej przestrzeni 😃

1) Fototapeta cegła
Fototapeta Cegła: puzzle f-A-0140-a-a

2) Fototapeta podróże małe i duże
Fototapeta Podróże małe i duże (Język czeski) 10060910-34

3) Fototapeta kawa
Fototapeta Kawa - kolaż j-A-0060-a-b

4) Fototapeta filiżanki
Fototapeta Filiżanki 100405-102
 5) Fototapeta ziarna kawy 
Fototapeta Ziarna kawy 10040908-2

Źródło zdjęć:  https://tapeciarz.pl/

Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz