Wyniki konkursu Mikołajkowego


Drodzy, w tym tygodniu na blogu pojawił się szybki konkurs Mikołajkowy w którym prosiłam, abyście napisali w komentarzu jakie danie lub potrawa kojarzą Wam się z rodzinnym domem. Bardzo miło czytało mi się wszystkie odpowiedzi, niektóre z nich szczególnie złapały mnie za serce, przywołując na myśl same miłe wspomnienia związane z kuchnią mojej Babci oraz Mamy ;)
Dziękuję Wam za liczny udział w konkursie i za Wasze odpowiedzi, wybór jak zawsze był ciężki. Na szczęście dzięki uprzejmości Wydawnictwa Znak, możemy wybrać, aż 8 osób do których trafi książka "Kuchenny kredens" oraz Przepiśniki. Zapraszam poniżej na wyniki:

Zestaw Książka + Przepiśnik:
Małgorzata Mikołajczyk (za cudowne wspomnienie racuchów drożdżowych z jabłkami)
Krystyna9 (czytając wypowiedź od razu przeniosłam się do "tamtych lat")
Grażyna Maria Cholewicka (poproszę ten przepis na pierniczki, urzekła mnie cała historia :)

Przepiśnik:
Panna Malwinna
Ala (wspomnienie o makowcu Babci) 
Marta Siwak-Łabęda
Ania Kujawska
Daylicooking  

Gratuluję! 
Do niedzieli 10.12.2017 r. proszę o podesłanie danych do wysyłki na maila tysiagotuje@gmail.com które następnie przekażę do Wydawnictwa.
 

Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz