Smaki Miesiąca - Kwiecień 2015.

Kwiecień chyli się ku końcowi więc przygotowałam już zestawienie Smaki Miesiąca.

Ostatni czas był dla mnie wyjątkowy jeżeli chodzi o blogowanie, nastąpiło to o czym marzyłam od dawna - zmienił się cały wygląd strony. Mam nadzieję, że stałym Czytelnikom zmiany przypadły do gustu. Osobiście skłoniło mnie to do działania, co zaowocowało większą ilością przepisów na blogu. Pojawiła się także nowość, zdecydowałam się pisać artykuły lifestylowe dzięki, którym możecie mnie lepiej poznać oraz dowiedzieć się przy okazji czegoś nowego. Prowadząc blog trzeci rok wiem jedno - nie można stać w miejscu, trzeba rozwijać swoją pasję. Przy okazji zdradzę Wam, że mój portfel projektów związany z rozwojem bloga jest naprawdę pokaźny o czym mam nadzieję będziecie mogli niebawem się przekonać :) Tymczasem życzę miłej i słonecznej Majówki!

Smaki Miesiąca - Kwiecień 2015.

1) Brzoskwiniowiec na zimno to szybkie ciasto, które przygotujecie bez mąki, jaj oraz mleka. Jest bardzo orzeźwiające w smaku, idealne na ciepłe, wiosenne i letnie dni.
 Może zrobicie na Majówkę :)?2) Szarlotka na śmietanie to kolejne szybkie ciasto z dużą ilością jabłek, bardzo długo pozostaje wilgotne, a najlepiej smakuje na ciepło z gałką lodów waniliowych i bitą śmietaną!3) Sałatka z kurczakiem i ananasem jest przykładem na to, że połączenie kilku prostych składników może stworzyć świetne danie :) sałatka jest lekka w smaku, odnajdzie się zarówno jako dodatek do grilla jak i samodzielna przekąska.Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz