Ambasadorka @Samznatury

Cześć! Miło mi poinformować, że zostałam ambasadorką marki Sam z natury - sklepu ze zdrową żywnością. W mojej kuchni pojawiło się dużo nowych produktów, z których będę tworzyła propozycje śniadaniowe, dania główne i zdrowe wypieki. Efekty naszej współpracy będziecie mogli śledzić na blogu, który znajduje się na stronie sklepu Sam z natury klik oraz na Tysia Gotuje. 
Zapraszam Was także do obserwowania mojego profilu na Instagramie gdzie pojawiają się inspiracje na zdrowe śniadania i przekąski. 
Ze starszym synkiem Gabrielem w trakcie otwierania paczki z produktami. 


Jeżeli lubicie się zdrowo odżywiać i cenicie sobie wartościowe produkty w swojej kuchni zajrzyjcie koniecznie do Sam z natury, zapoznajcie się z bogatym asortymentem oraz konkurencyjnymi cenami. Pamiętajcie także o śledzeniu nowego cyklu na moim blogu :) 

Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz