Wiosenny konkurs z TEEKANNE


Wiosenny konkurs z TEEKANNE

Kochani, chciałabym gorąco zaprosić Was do udziału w wiosennym konkursie, który przygotowaliśmy razem z marką TEEKANNE. Do wygrania są 3 zestawy herbat TEEKANNE + spodki na torebki.

Co zrobić, aby wygrać?
Za oknem robi się coraz cieplej, dzień jest coraz dłuższy, wszystko się zieleni. Nadeszła wiosna, piękna i radosna, przez wielu z Nas tak bardzo oczekiwana. W związku z tym mamy dla Was lekkie i przyjemne zadanie konkursowe nawiązujące do tego właśnie okresu.
W komentarzu pod tym postem podziel się z Nami swoim pomysłem na oryginalne wiosenne śniadanie, chętnie zobaczymy także zdjęcia każdej porannej uczty. Jeżeli zechcecie podzielić się zdjęciem nawiązującym do tematu konkursu, możecie wstawić je w komentarzu na blogu jako załącznik lub na moim fanpage'u na FB, a link do zdjęcia zostawcie wtedy w komentarzu konkursowym. 
Pamiętajcie proszę, aby na zdjęciu była widoczna karteczka z nazwą "Tysia Gotuje-TEEKANNE", wtedy będę miała pewność, że przygotowaliście propozycję śniadaniową z myślą o Naszym konkursie. Podpisz się także i zostaw swój e-mail.

Zapraszam do zabawy i trzymam mocno kciuki. POWODZENIA :)

Regulamin:
1. Konkurs trwa 14 dni - w terminie od 07 kwietnia 2017 r. do 20 kwietnia 2017 r. do godziny 23.59.
2. Organizatorem konkursu jest blog Tysia Gotuje.
3. Sponsorem nagród jest TEEKANNE.
4. W konkursie biorą udział komentarze, które ukażą się pod postem konkursowym. Jeżeli pojawi się problem podczas dodawania komentarza proszę zgłosić mi to na maila tysiagotuje@gmail.com lub na FB.
5. Udział w konkursie mogą wziąć osoby zamieszkujące na terytorium RP. 
6. Każda osoba dodająca komentarz musi podać swój e-mail oraz podpisać się, anonimy nie biorą udziału w konkursie. 
7. Kryterium wyboru zwycięzców: zwycięzców wybieram osobiście wraz ze sponsorem nagród, będziemy brali pod uwagę pomysłowość oraz kreatywność odpowiedzi.
8. Wyniki konkursu opublikuję na blogu w osobnym poście w dniu 24 kwietnia. Na dane zwycięzców do wysyłki nagród czekam do dnia 27 kwietnia. 
9. Wraz z wynikami przedstawię we wpisie wszystkie wygrane prace. 
10. Nagrody w konkursie wysyła biuro prasowe Sponsora i jemu zostaną przekazane dane do wysyłki nagród.
11. Sponsor nagród nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i terminowość doręczenia przez Pocztę Polską (kuriera) przesyłek wysyłanych w imieniu Organizatora w związku z prowadzaniem konkursu.
Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz