Konkurs z BelloDecor

Drodzy Czytelnicy, wraz z firmą BelloDecor postanowiliśmy wznowić dla Was konkurs i tym samym dać jeszcze raz wszystkim szansę, aby zgarnąć piękny komplet Sztućców Gerlach Celestia 

Drodzy Uczestnicy! Odnośnie wyników proszę jeszcze o chwilę cierpliwości, trwa weryfikacja ze strony Fundatora nagrody, ogłoszenie wyników najprawdopodobniej nastąpi w środę 16.12.2015r

Zestaw przeznaczony jest dla 6 osób, składa się z 24 sztućców. W jego skład wchodzą noże obiadowe z ząbkami, widelce obiadowe, łyżki obiadowe oraz łyżeczki do herbaty.

Sztućce Gerlach Celestia zapakowane są w eleganckie pudełko flokowane, wykonane z miękkiej tektury dzięki czemu ich przechowywanie jest bezpieczne i wygodne. Wykonane są ze stali nierdzewnej, posiadają delikatny wzór, a także polerowane są do wysokiego lustrzanego połysku dzięki czemu pięknie prezentują się na stole. Idealne na każdą okazję, zarówno na Świąteczny obiad w gronie najbliższych jak i do codziennego użytku. Dużym ich plusem jest możliwość mycia w zmywarce.


Co należy zrobić, aby stać się właścicielem zestawu Sztućców Gerlach Celestia?
1) Należy polubić fanpage Bellodecor KLIK
2) Należy polubić fanpage Tysia Gotuje KLIK
3) Następnie ze strony https://www.bellodecor.com.pl/ KLIK należy wybrać produkt, który Twoim zdaniem byłby najlepszym prezentem ślubnym i w komentarzu pod tym postem konkursowym podać krótkie uzasadnienie dlaczego (maksymalna długość wypowiedzi 8 zdań) oraz udostępnić link do tego produktu na swoim profilu FB (status publiczny, link musi być widoczny co najmniej do momentu otrzymania przesyłki z nagrodą).

Pod tym postem konkursowym można zamieszczać również dotychczasowe odpowiedzi jakie Państwo udzielili (do wglądu na blogu w tym miejscu) należy jednak ustosunkować się do powyższych wymagań.
Proszę pamiętać także o pozostawieniu maila kontaktowego.

Konkurs trwa od 03.12.2015 r. do 10.12.2015 r. włącznie.
Wyniki zostaną ogłoszone po zakończonym konkursie na blogu Tysia Gotuje 
W porozumieniu z Fundatorem nagrody zostanie wyłoniona jedna zwycięska osoba.
Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz