Inspirujące kanały na YouTube

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca 2017 roku. Nadchodzi zatem czas wszelkich podsumowań. Jeżeli chodzi o prowadzenie bloga był to zdecydowanie bardzo dobry rok, obfitujący w wiele nowych wyzwań, projektów i znajomości. Na moje osobiste podsumowania związane z TG jednak przyjdzie jeszcze czas 😉 W dzisiejszym wpisie chciałam Wam przedstawić 3 inspirujące kanały na YouTube i to niekoniecznie o tematyce kulinarnej.
Kontakt
Należę do osób, które uwielbiają czytać i również w ten sposób zdecydowanie najlepiej przyswajam wiedzę. Jednak wiem, że wielu z Was, zamiast czytać woli czasami coś obejrzeć lub posłuchać. Dlatego korzystając z faktu, iż niebawem mamy koniec roku postanowiłam przedstawić Wam 3 kanały na YouTube, które były przez ostatnie miesiące dla mnie dużą motywacją do codziennego działania, ćwiczeń i rozwoju. Przy okazji zapraszam Was na apynews.pl/ranking-youtuberow, gdzie znajdziecie najczytelniejszy ranking YouTuberów w Polsce. Na ich liście znajdziecie takie informacje jak liczba subskrypcji kanału, dzienny i tygodniowy przyrost fanów, a także liczba wyświetleń.

Moje TOP 3
1. Karolina Sobańska
Karolina prowadzi swój kanał od kilku lat, jednak ja zaczęłam zaglądać do Niej dopiero w zeszłym roku. Urzeka mnie swoim profesjonalizmem, wiedzą oraz estetyką. Karolina jest weganką. Dużo opowiada o tym jak od czasu przejścia na dietę roślinną, wciela tę filozofię także w inne sfery swojego życia. Od czasu kiedy zostałam matką i od momentu kiedy zaczęłam regularnie uprawiać sport uważnie przyglądam się swojej diecie. Pomimo tego, że nie jestem weganką bardzo lubię oglądać Karolinę i przyznaję, że inspiruje mnie Ona do tego, aby dbać o siebie i dążyć do wyznaczonych celów. Na co dzień w domu coraz częściej przygotowuję dania wegańskie, które możecie na blogu znaleźć w tej zakładce.

2.Krzysztof Gonciarz
Uwielbiam Go! Mistrzowsko tworzy swoje filmy. Pewnie większość z Was kojarzy Krzysia. Genialnie kręci filmy podróżnicze, dzięki niemu we własnym domu możesz odkryć (niemałą) część świata. Jeżeli lubisz Japonię, zajrzyj do Krzysztofa koniecznie. Jeżeli czasami przestajesz wierzyć we własne możliwości albo potrzebujesz dozy inspiracji, również zajrzyj do Krzysztofa.
Ach, no i koniecznie zapoznaj się z całą serią video "Sztuka składania historii". Gwarantuję, że poczujesz szybsze bicie serca 😀 I jeszcze jedno. Jeżeli chcesz nauczyć się montażu to znalazłeś dobrą osobę.

3.Radzka
To zdecydowanie kanał dla każdej dziewczyny. Magda jest niekwestionowanym autorytetem w sprawach stylu. Jej kanał jest przede wszystkim praktyczny. Jeżeli zastanawiasz się w czym będziesz dobrze wyglądać, szukam modowej wiedzy albo inspiracji to znalazłeś właściwy kanał. Koniecznie zajrzyj do Radzkiej przed kolejnymi zakupami.

A Ty wolisz czytać czy oglądać? Koniecznie dajcie znać jakie są Wasze ulubione kanały na YT. 
Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz