Smaki Miesiąca - Luty 2015.

Jesteście ciekawi jakie przepisy w ostatnim miesiącu wzbudziły największe zainteresowanie?
Zapraszam na krótkie podsumowanie.


Smak Miesiąca - Luty 2015. Bardzo szybka w przygotowaniu, pięknie prezentuje się na stole dzięki temu, że jest cała żółta.
Naprawdę nie spodziewałam się, że sałatka spotka się z tak dużym zainteresowaniem!

 http://www.tysiagotuje.pl/2015/02/zota-saatka-czosnkowa-saatka-z.htmlNa blogu znajdziecie wiele pomysłów na koktajle, ten jest jednak zdecydowanym faworytem w ostatnim czasie. Myślę, że to za sprawą buraka, który daje ciekawy smak, piękny kolor i przede wszystkim dużo witamin.

http://www.tysiagotuje.pl/2015/02/koktjal-bananowy-ze-szpinakiem-i.htmlA to mój osobisty faworyt w ostatnim miesiącu. Sprawdzony przepis, który przetestowałam także dla Was. Pieczeń robi się praktycznie sama, a jej przygotowanie zajmuje kilka chwil. Idealna na ciepło, na zimno, na kanapki itp. a co najważniejsze ma w sobie dużo kaszy jaglanej, którą osobiście uwielbiam!

http://www.tysiagotuje.pl/2015/02/pieczen-miesna-z-kasza-jaglana-i.html

Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
  Komentarze

3 comments:

 1. Sałatka czosnkowa skradła moje serce. Lubię takie smaki.... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak ta słoneczna sałatka jest pyszna :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pieczeń to jest to! Aż mnie skręca z głodu, gdy na nią patrzę :))

  OdpowiedzUsuń