Koktajl mango, banan, gruszka

W ostatnim czasie zdecydowanie uzależniłam się od kawy. Walczę jednak z tym usilnie z różnym skutkiem. Po pierwsze piję codziennie rano szklankę ciepłej wody z cytryną, jak to robię i co mi to daje możecie przeczytać klikając tutaj. Po drugie staram się pić dużo koktajli, zarówno tych owocowych jak i warzywnych. Zastanawiałam się nawet ostatnio czy nie wprowadzić małej akcji na blogu "Zamiast kawy koktajl". Staram się mobilizować na różne możliwe sposoby, aby wyzbyć się złych nawyków. Ostatnio nawet będąc na zakupach oglądałam znów piękne zestawy kawowe, jednak póki co odłożę to na inny okres, tymczasem wrócę do dzisiejszego koktajlu. Połączenie dojrzałego mango, bananów oraz gruszki jest naprawdę bardzo słodkie, dlatego oprócz wody już nic więcej tutaj nie dodałam. Koktajl jest bardzo pożywny, gęsty i ma przyjemny dla oka kolor. Polecam takie połączenia smaków ;) A Wy coś dzisiaj już zmiksowaliście?


Składniki:
na 2 porcje

1 dojrzałe mango
1 dojrzałe banany
1 gruszka
1-2 szklanki wody mineralnej

Owoce obieram, kroję na mniejsze kawałki i przekładam do misy blendera. Całość miksuję na gęsty jednolity mus owocowy, na koniec dodaję wodę w takiej ilości, aby uzyskać pożądaną gęstość koktajlu.


Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz