Ferie zimowe

W wielu województwach ferie zimowe już się zaczęły. Ludzie zaczynają gorączkowo przeczesywać internet w poszukiwaniu ciekawych miejscówek na ferie, albo chociaż na weekend z dzieckiem. Pomimo tego, że nasze dzieciaki jeszcze nie chodzą do przedszkola, nam również udzieliła się atmosfera zimowych ferii. Wszystko to za sprawą śniegu, który spadł u nas kilka dni temu i sprawił dzieciom dużo frajdy. Od razu w ruch poszły sanki, długie spacery na świeżym powietrzu i wspomnienia o tym, jak wyglądał nasz ostatni wyjazd w Tatry w środku zimy. Przy okazji znaleźliśmy kilka zdjęć, które zrobiliśmy podczas zeszłorocznych ferii.

Tatry, Dolina Kościeliska. Zdjęcie zrobione podczas rodzinnego wyjazdu.
Mam nadzieję, że w tym sezonie uda nam się wygospodarować kilka dni na rodzinny, zimowy wyjazd. W naszym przypadku, jak co roku zapewne wybór padnie na Tatry. Jeżeli również planujecie wyjazd na ferie zimowe, polecam Wam odwiedzić naferie.pl  Znajdziecie tam wspaniałą kadrę, która przygotuje Wasze ferie w każdym detalu. Zimowy urlop, spędzony w komfortowych warunkach z kompleksową obsługą, na najwyższym poziomie i zawsze z troską o dzieci? To wszystko jest możliwe. Koniecznie do nich zajrzyjcie, zapoznajcie się ze świetną kadrą, doświadczeniem oraz całym programem. No i oczywiście podzielcie się w komentarzu swoimi sprawdzonymi miejscówkami, gdzie warto wyjechać na ferie zimowe :)***
Zdjęcia zamieszczone we wpisie zostały zrobione podczas naszego rodzinnego wyjazdu w Tatry.
Share on Google Plus

Autorka: Tysia Gotuje

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Komentarze

0 comments:

Prześlij komentarz