20 pomysłów na fit śniadanie

Śniadanie powinno być najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, o tym już wiemy :) Powinno być pełnowartościowe, pożywne i oczywiście smaczne. Na Waszą prośbę przygotowałam zestawienie przepisów, które możecie przygotować na śniadanie lub jako dodatek do śniadania. Większość z tych posiłków możecie również zabrać ze sobą na wynos do pracy jako przekąskę czy też w ramach drugiego śniadania. Klikając w daną nazwę zostajecie od razu przekierowani bezpośrednio do strony z przepisem. Ten wpis ma służyć jako inspiracja, jeżeli nie lubicie jakiegoś składnika pomińcie go albo dodajcie inne ulubione owoce, bakalie itp. Z przyjemnością przygotuję dla Was inne tematyczne zestawienia przepisów, a może zainteresowani bylibyście jakimiś konkretnymi artykułami albo postami typu "moje dzienne menu"? Musicie tylko się bardziej otworzyć i dać mi znać ;) Ja nie gryzę! Statystyki blogowe ostatnio szaleję, jest Was tu coraz więcej i dlatego Drogi Czytelniku proszę Ciebie jeżeli lubisz to miejsce śmiało daj znać czego brakuje, o czym byś z chęcią poczytał lub jaki przepis w moim wykonaniu zobaczył :)
Jeżeli nie lubisz komentować publicznie, możesz zrobić to na FB klik lub poprzez e-mail tysiagotuje@gmail.com Zapraszam również do śledzenia mnie na Instagramie - tam znajdziesz jeszcze więcej kulinarnych inspiracji 💗💗💗
Jeżeli uznasz wpis za przydany będzie mi niezmiernie miło jeżeli podzielisz się linkiem z innymi -
dziękuję! 

20 pomysłów na fit śniadanie


Share on Google Plus

Autorka: Justyna Ratajczak

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Jeżeli skorzystałeś z mojego przepisu zachęcam do wysłania zdjęcia potrawy na tysiagotuje@gmail.com . Zdjęcie za Twoją zgodą opublikuję w galerii Czytelników na Facebooku.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz